Avon Katalog

Avon Şubat Kataloğu Fırsat Broşürü 2014 (k2)

firsat-brosuru-k2Avon Fırsat brşürü 2014 yılı şubat ayında sitemizde yayında. Yine çok çılgın fırsatları buradan bulacaksınız. Ama unutmayın ki bu indirimler stoklarla sınırşı. O yüzden ürünleri biran önce seçip siparişinizi vermenizi tavsiye ederiz.

Avon fırsat broşürü 2014’ün kapağında deri görünümlü, son derece sık amelia eldivenler bulunuyor. Normalde 30 liraya satılan bu ürün, k2 kataloğundan 20 liralık bir alışveriş yapmanız halinde yalnızca 9,90’a geliyor.  Yine birönceki kataloğun hediyelik eşyalar bölümünde yer alan birçok giyim ve aksesuar ürünü de şubat ayında 2014 fırsat broşüründe kendisine yer bulmuş.

Burada yer alan avon ürünlerindeki indirimlerin stoklar bittiği an geçerliliğini kaybedeceğini ve fiyatların temsilcilere özel olduğunu hatırlatalım.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. taliha güleç dedi ki:

    oriflame danışmanıyım avona üye olabilirmiyim üyeliğim halinde ek priminiz varmıdır

    1. zuhal temur dedi ki:

      tabiki olabilirsiniz bende oriflameden geçtim isterseniz yardımcı olabilirim zuhaltmr@gmail.com bilgilerinizi yazın bilgilendireyim prim olarak sende takım öncüsü olursan var sadece üye olursan çok güzel hediyeler kazanıyyosun onuda satıp para kazanabiliyosun

BİR YORUM YAZ