Avon Katalog

Avon Temmuz Kataloğu: K7 2018 FIRSAT BROŞÜRÜ

Avon Temmuz kataloğu 2018’in eki olarak yayınlanan Fırsat Broşürünü yayımladığımız sayfaya hoşgeldiniz. Yine her zaman olduğu gibi %80’e varan indiirmlerbu fırsat broşüründe de sizi bekliyor. Stoklar tükendiği andan itibaren geçerliliğini yitireceği için, şimdiden favori ürünlerinizi not alsanız iyi olur.

Avon K7 2018 Fırsat Broşüründe Önce Çıkanlar

Saat konusunda zengin bir fırsat broşürü karşımızda. Özellikle katalog kapağında yer alan saat bizim oldukıça ilgimizi çekti. Dijital led ekranıyla sportif bir görüntü veren metal erkek saati katalog kapağından harika bir fırsatla sunuluyor. Broşürden 20 liralık alışveriş yapmanız durumunda normalde 92 lira olan bu harika saati 44,95 liradan alabilirsiniz.

Ayrıca ikinci sayfadaki adımsayar, saat, alarm, kronometre özellikleriyle ön plana çıkan fitness monitörü de Avon K7 2018 Fırsat Broşürünün en ilgi çekici ürünlerinden Bu broşürle birlikte yalnızca 24,95 TL ye çok fonksiyonlu bu harika ürünü satın alabilirsiniz.

Yine güneş gözlüğü, çanta, takı ihtiyaçlarınızı da Avon Temmuz kataloğu 2018 Fırsat broşüründen oldukça uygun fiyatlara karşılayabilirsiniz.

İŞTE ONLİNE KATALOG:

Hemen alttan bu ayın fırsat broşürünü kolayca inceleyebilirsiniz.

Fırsat Broşürüne git >>

[sc name=”FluidReklam”]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. blank Reyhan dedi ki:

    hediye parfümler neden değişti ucuz ürünler e dönüş yapıldı kazanç az zaten biraz onlarla kazanıyor Duk ama onlar da düşüş e geçti

  2. blank Emel dedi ki:

    Avon temsilcisiyim avronun ek broşür dergisi yayınlayıp ve bu dergide genis kapsamli ic ve dış giyim buyuk bedenlerde olmak uzere satisa sunmasi da ilgi cekici olabilir müşterilerin degisik urunlerle karsilasmak istediğini düşünüyorum.denemekte fayda var.bilginize

BİR YORUM YAZ