Avon Ağustos Kataloğu 2019

Avon Ağustos kataloğu 2019’u merakla bekleyen tüm avoncular için hazırladığımız zengin içeriğimize hoş geldiniz.


Avon ağustos kataloğu 2019 tüm sürprizleriyle birlikte yayına girdi. Bu ay büyük bir ruj çılgınlığı var.  Ayrıca katalog boyunca yer alan çiçekli sayfalardan yapacağınız toplamda her 75 TL’lik alışverişinizde, yalnızca 19 TL’ye Parfümlü paketleri kaçırma! Toplamda 200 adet üründe tam anlamıyla çılgın indirimler bu yaz günlerinizi olduğundan daha keyifli hale getirebilir. Daha önceki kataloglarda olduğu gibi ağustos kataloğu da en önce burada yayımlanıyor. Hiç vakit kaybetmeden kataloğumuzu online inceleyin. Yazın son fırsatlarını kaçırmak istemiyorsanız bu sayfayı mutlaka favorilerinize ekleyin.

Avon K9 kataloğu öncesinde yaz aylarının son günlerini yaşadığımız şu günlerde Avon K8 kataloğu 2019 kaybolan enerjimizi geri yerine getirmeyi başarıyor. Avonun Ağustos kataloğunda de birbirinden güzel ürünlere rastlamanız mümkün. Katalog içerisinde farklı kategorilerde 15–20 kategori altında tam 200 tane ürün indirime girmiş durumda.

Kataloğa Git >>

Avon Ağustos kataloğu 2019 içerisinde yer alan ürünler

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Aysnrkcmz dedi ki:

    Temsilci oldugunuzda kargo ücretsizdir kapınıza kadar gelen koldan hicbir ücret talep edilmez isterseniz yardimci olabilirim.

  2. Burak dedi ki:

    Kargo ücreti ne kadar bilgi verebilirmisiniz

BİR YORUM YAZ