Avon Katalog

Avon Yılbaşı Kataloğu 2013

Avon yılbaşı kataloğu 2013 muhteşem sürprizlerle dolu bir katalog olma özelliği taşıyor. Bu zaten bildiğiniz gibi Avon için gelenekselleşmiş konulardan biridir. Avon Yılbaşı kataloğuna fazlasıyla özenir ve bir parça da bonkör davranır. Bu bonkörlükten istifade etmek için mutlaka takipte kalın.

Yeni bir yılı daha geride bırakıyoruz. Düşündük ki her yıl olduğu gibi geçen yılda da en çok cefamızı çeken organlarımız eller ve ayaklarımız.  Ve bu yazımızda insana verilen en büyük nimetlerden eller ve ayakların bakımı için birkaç öneride bulunmak istedik. Çevre koşullarından en çok etkilenen el ve ayaklar iyi bir bakımla güzelliği tamamlıyor. Yazın güneşin etkisi, kışın soğuğun etkisi bakım yapılmadığı takdirde el ve ayaklarda problemler ortaya çıkmasına neden oluyor ve hem bedensel hem de psikolojik olarak rahatsız ediyor. Ancak problemler Avon yeni yıl kataloğu 2013‘deki başarılı ürünler vasıtasıyla günlük el ve ayak bakımı yapılarak giderilebiliyor.
Yazın aşırı güneş ellerde derinin kurumasına neden oluyor. Bir de denize gidiliyorsa el yüzeyindeki kuruluk daha da artıyor. El bakımında söz konusu kurumaların giderilmesi sağlanıyor. Nemlendirici el kremleri kullanarak el bakımı yapılıyor. Günde bir kez veya kuruluk yoğunsa günde iki kez kullanılan Avon  nemlendirici el kremi kuruluğu gideriyor ve yumuşak ellere sahip olunmasını sağlıyor. Ellerde bulunan tırnaklar da özel bir bakım gerektiriyor. Tırnak şekline göre kesilip törpülenerek güzel görünüm sağlanıyor. Ayrıca oje ile renklendirildiğinde eller dikkat çekici bir güzelliğe kavuşuyor. Renkli oje sevmeyenler için avon yılbaşı kataloğu 2013 içerisinde  tırnak parlatıcıları bulunmaktadır. Tırnaklara hoş bir görüntü veren parlatıcı aynı zamanda tırnakları besliyor.
Ayaklar sıcaktan ve soğuktan etkilenen hassas yapısı ile bakıma ihtiyaç duyuyor. Ayak bakımı mutlaka günde bir kez yıkanarak yapılmalıdır. Yazın terleyen ayaklar birkaç kez yıkanmalıdır. Ayakları yıkamak, terleyen ayaklarda oluşabilen kötü kokuları engellemektedir. Ayak yıkandıktan sonra mutlaka parmak araları dahil olmak üzere kurulanmalıdır. İyi kurulanmayan parmak aralarında bakterilerin oluşturduğu mantar hastalıkları için uygun ortam yaratmakta ve rahatsızlık ortaya çıkmaktadır. Çok iyi kurulanan ayaklara nemlendirici krem sürülmelidir.
Ayak topukları sıcağın ve soğuğun etkisi ile çatlar ve hem estetik olmayan bir görüntü yaratırken hem de acı verebilmektedir. Bu nedenle topuklara yoğun nemlendirici uygulamalı veya vazelin ile topuk bakımı yapılmalıdır. Yazın aşırı sıcağın ve kurumanın etkisi ile topukta deri kalınlaşması oluşabilmektedir. Topukta oluşan deri kalınlaşması ponza taşı ile ovularak giderilebilmektedir. Ayak tırnakları da kesilerek ellere sürülen ojenin oje sürülerek hoş bir görünüme kavuşmaktadır. Ayak bakımında Avon yılbaşı kataloğu 2013’de özel olarak ayaklar için üretilen ayak bakım kremleri bulunmaktadır. Nemlendirici krem, ayak bakım kremi veya vazelin ayaklara sürüldükten sonra kremlerin emilmesi beklenmeli ve emildikten sonra çorap giyilmelidir.

Yeni yıla sağlıklı eller ve ayaklarla girmeniz temennisi ile, 2013 umarız herkes için hayırlar ve güzellikler getirir.

avon yılbaşı kataloğu 2013

avon yılbaşı kataloğu 2013

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. blank Anonim dedi ki:

  hayır katolok geliyo

 2. blank hatice DİNÇ dedi ki:

  28aralık 25 ocak kotologunun indirim broşüründeki yedinçi sayfadaki çiçekli cam kahvaltı setinden istedim avon temsilcim stokta kalmadıgını söyledi daha öncede demlik ve tava seti içinde aynı şeyi söylemişti ben burada siz avon üretiçilerimni suclu görürüm az yapyın indirime koydugunuz ürünleri lütfen

 3. blank ada dedi ki:

  ben women of earth pafümün yeniden çıkmasını istiyorum sadece ben degil tüm okul arkadaşlarımda istiyor yeniden çıkacakmı acaba

 4. blank kübra kakıcı dedi ki:

  yani diger ayın katalogunu

 5. blank kübra kakıcı dedi ki:

  eger bu ay siparişim yoksa katalog göndermiyormusunuz acaba

 6. blank avon beykoz canan dedi ki:

  arkadaşlar avonda takım öncüsü olarak çalışıyorum üye olarak avon yılbaşı kataloğu 2013’ten ürünlerinizi %33 indirimli almak yada çevrenizdekilere ürün tavsiye edip satış yaparak para kazanmak istiyorsanız sadece avon üyelik işlemleri ve üyelerimle bilgi alış verişi için açmış olduğum avon beykoz canan profilimi ekleyip bana mesaj atın .üyelik ,ürün temini. bilgi için her konuda yardımcı olurum .Aracıyı ortadan kaldırın aradaki kazanç farkı cebinize kalsın:)

 7. blank şerife doğu dedi ki:

  avon yılbaşı katoloğu panoraması hediyeler beni hayal kırıklığına uğrattı.

 8. blank ebru yılmaz dedi ki:

  ben avon yılbaşı kataloğundan bır kaç sey ıstemek ıstıyorum yardımcı olurmusunz lutfen

  1. blank ÖZLEM AVON dedi ki:

   ben avon yapıorum yardımcı olabılırım ıstersen.bugun gun ıcınde donersen eger.ozlembydn@mynet.com

 9. blank eda mlek dedi ki:

  bu katalok herzmankındendaha pahalı ve ayrıca satış temsilcısıde olmadan katalok gondermıormusunuz

BİR YORUM YAZ