Avon Katalog

Avon Ağustos Kataloğu: K9 2020 Panorama

Avon Ağustos kataloğu 2020’nin, yani Avon K9 kataloğunun Panorama eki de artık sitemizde yayında. Bu sayıyla birlikte devrim niteliğinde değişiklikler de geliyor.

Avon Katalog Takvimi Yenilendi!

Bu zamana kadarki en çok şikayet edilen konulardan biri, katalog döngüsünün 3 haftalık olmasıydı. Böyle olunca örneğin bu ay olduğu gibi yılın 8. ayı olan Ağustos’ta K9 kataloğu geçerli oluyordu ve bu hem yeni Avon temsilcilerinde hem de hangi kataloğu inceleyeceğini bilemeyen müşteriler arasında kafa karışıklığına sebep oluyordu. Nihayet Avon bunun önüne geçti ve artık her yeni katalog ayın 1’inden o ayın son gününe kadar yayında kalacak. Böylelikle artık her şey çok daha net olacak, hesaplar katalog dönemlerine göre değil aylara göre yapılabilecek.

Bu değişiklik Avon Ağustos kataloğu 2020 ile başlıyor. 31 Ağustos 2020’ye kadar katalogtaki kampanyalar geçerli olacak.Konuyla alakalı diğer detayları Avon K9 2020 Panorama ekinde bulabilirsiniz.

Bu değişiklikle alakalı neler düşündüğünüzü yorumlarda belirtebilirsiniz.

Avon K9 2020 Panorama Kataloğunu İncele

Bakalım bu yeni katalog hangi avantajları getiriyor? Hemen Avon Ağustos kataloğu 2020 (K9) Panorama kataloğunu incelemeye başlayalım.

Alttan incelemek istediğiniz kataloğu seçin:

[lwptoc]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ